Testy paskowe everchek

PMT produkty-026.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Do badania wykorzystuje się świeżą próbkę krwi pełnej kapilarnej z opuszki palca lub z Alternatywnych Miejsc Nakłucia (ASTang. Alternate Site Testing).

System nie jest przeznaczony do diagnozowania cukrzycy lub do badania przesiewowego cukrzycy. Wykwalifikowany personel medyczny może używać testów paskowych do badania krwi pełnej pobranej z naczyń włosowatych lub z krwi żylnej. W warunkach domowych możliwe jest wykonanie pomiaru jedynie z próbek krwi pełnej z naczyń włosowatych.

OSTRZEŻENIA

Wyłącznie do badań in vitro (pozaustrojowych).

● Wyłącznie do użytku jednorazowego.

● Użytkownicy i wykwalifikowany personel medyczny, badający za pomocą systemu everchek wielu pacjentów, powinni ze szczególną ostrożnością traktować wszystkie elementy, które mogą mieć kontakt z krwią, aby zapobiec chorobom przenoszonym drogą krwi.

● Przed użyciem testu paskowego należy zapoznać się z niniejszą ulotką oraz z instrukcją obsługi glukometru. Testy paskowe everchek działają wyłącznie z glukometrami everchek . Stosowanie z innymi glukometrami prowadzi do uzyskania nieprawidłowych wyników oraz do utraty gwarancji na system.

● W przypadku pacjentów z dużym niedociśnieniem, będących we wstrząsie lub w innych ciężkich stanach klinicznych, wyniki mogą być niedokładne.

● U pacjentów z zaburzeniami cyrkulacji obwodowej nie jest zalecane pobranie krwi kapilarnej z dopuszczonych dla systemu miejsc pobrania próbek, ponieważ wyniki mogą nie odzwierciedlać prawdziwego poziomu glukozy we krwi. Może to mieć zastosowanie w następujących okolicznościach: silne odwodnienie w wyniku cukrzycowej kwasicy ketonowej lub z powodu stresu hiperglikemicznego, hiperosmotycznej hiperglikemicznej nieketonowej śpiączki cukrzycowej, wstrząsu, dekompensacyjnej choroby serca IV stopnia według klasyfikacji NYHA, lub obwodowej tętniczej niedrożności naczyniowej.

● Testy paskowe i lancety należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. W razie połknięcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl